Çatıcı

Çatıcı

Çatıcı arayışınız için çözümler bulmak için kurumsal yapıdaki firmamıza başvuru yapabilirsiniz.  Uzman ekibimizle birlikte çatı onarım bakımı yapılmaktadır.

Çatı Onarımı Tamiri

Çatı tamiri işlemi neden gerekir ve hangi durumlarda olması önemlidir sorusu merak edilmektedir. Çatıların onarımı farklı nedenlere bağlı olarak görülebilen bir durumdur. Çatılarda şu durumlarda hasar olabilir:

  • Kötü hava şartları nedeniyle çatı malzemelerinin düşmesi ve bir bölgede azalması
  • Çatı üzerine ağır ve yabancı cisim düşmesi, bu nedenle malzeme hasarı veya delik benzeri sorunlar
  • Çatıların çok eskimesi ve dış etkenlere bağlı olarak sorun oluşması, yenileme ihtiyacı
  • Deprem gibi nedenlerle çatı bölgelerinde sorun olması şeklinde sıralama olabilir.

Çatılarınızı onarmak istediğiniz zaman, yenilenmesi gerektiğinde firmamız her zaman taleplerinize en iyi şekiilde yanıt verecektir.

Çatı Yaptırma

Çatıcı firmamızdan taleplerinizin bir diğeri de çatı yaptırma işlemi olabilir. Çatıların tamirinden ziyade daha kapsamlı bir durum vardır. Çatı yapılması, bir yapının çatısının oluşturulması, yani sıfırdan hazırlanmasıdır. Örneğin geçici bir yerde büyük çadırlar kurulduğu varsayılırsa bunun için bir çatısı olan mekan ayarlanacaktır. Önceden bir taslak ve plan hazırlandıktan sonra çatı oluşturulması gerçekleşir. Bazen de bahçeli evlerde çatı bölümünün hazırlanması için de firmamızdan talepte bulunabilirsiniz. Bu talepleriniz sonrasında sizin beklentileriniz de dikkate alınarak bir taslak çıkarılır. Bu taslak doğrultusunda malzeme temini, bütçe ayarlaması gibi konular da gerçekleştirilir. Çatı yaptırmak isteyen kişiler hem görüntü olarak taleplerini iletebilir hem de ne kadar bütçe ayırdıklarına göre de sonuç alabilirler. Çatı yaptırırken iklim özelliklerinin de dikkate mutlaka alınması gerekir. Yani fırtınalı havalar için çatı malzemelerinin daha farklı malzemelerden oluşması gerekebilir. buna göre firmamız etkili sonuçlar verecektir.

Çatı İzolasyonu

Çatıcı arayışınıza izolasyon işlemleri için de başvuru yapabilirsiniz. İzolasyondan kasıt, ısı yalıtımı durumunun çatı bölgesinde gerçekleştirilmesidir. Ancak bu da standart şekilde değil de çatı özelliklerine göre değişebilmektedir. Yani çatıda izolasyon yapılacak alan özelliklerine göre bu işlemler değişebilir. Ancak genel anlamda izolasyon faydalı bir işlemdir. Bunun da temel nedeni tasarruf sağlanmasıdır. Çatı bölümlerindeki ısı yalıtımı ile dışarıdan gelecek soğuk hava kırldığı için elektrik ya da doğal gaz faturası da azalacaktır. Bu şekilde bütçenize fayda sağlamak mümkündür. Sektörde uzun zamandır faaliyetlerini sürdüren firmamız izolasyon da dahil olmak üzere beklentilerinizi etkili şekilde karşılayacaktır.

Firma Kurumsal Uygulamaları

Çatıcı İstanbul firması olarak kurumsal uygulamalara önem vermekteyiz. Bunun en temel nedeni kurumsallığı ve müşteri memnuniyetigibi temel gerekliliklerini benimsemiş olmamızdır. Yani birtakım ilkelerden ödün vermeden işlemler yapmaktayız. Kısa süreli memnuniyetler yerine işlem içeriklerine de önem vererek uzun vadede memnuniyet sağlanır. Firmamızda alanında eğitimli personelimiz, beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermeyi hedeflemektedir. İşlem sürecinde sizinle en iyi çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle de süreç boyunca karşılıklı etkileşimi de devam ettirme amacındayız. Firmamızın ayrıca hizmetleri sonrasında görüş ve önerileriniz konusunda da bazı çalışmaları vardır. Bunun da nedeni sizlerin memnuniyetinizin önemli olmasının kurumsal olarak sektör içerisindeki varlık bakımından önemli olmasıdır. Yani müşterilerimizden ne kadar olumlu dönüşler varsa bizim sektör içindeki ilerlememiz de hız kazanır. Bu süreç içerisinde ilkelerimizden ödün vermemekteyiz.

Çatı Ustası Fiyatları

Çatıcı fiyatları konusuna gelince bunu belirleyen bazı kriterler olduğunu söylemek gerekmektedir. Çatı ustası fiyatları belirlenirken öncelikle ne kadar alana ne kadar işlemin nasıl malzemelerle ve ne kadar emekle yapılacağı gibi konular dikkate alınmaktadır. Teklif fiyat almak için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.