Çatıcı

Çatıcı

Çatıcı arayışınız için çözümler bulmak için kurumsal yapıdaki firmamıza başvuru yapabilirsiniz.  Uzman ekibimizle birlikte çatı onarım bakımı yapılmaktadır.

Çatı Onarımı Tamiri

Çatı tamiri işlemi neden gerekir ve hangi durumlarda olması önemlidir sorusu merak edilmektedir. Çatıların onarımı farklı nedenlere bağlı olarak görülebilen bir durumdur. Çatılarda şu durumlarda hasar olabilir:

  • Kötü hava şartları nedeniyle çatı malzemelerinin düşmesi ve bir bölgede azalması
  • Çatı üzerine ağır ve yabancı cisim düşmesi, bu nedenle malzeme hasarı veya delik benzeri sorunlar
  • Çatıların çok eskimesi ve dış etkenlere bağlı olarak sorun oluşması, yenileme ihtiyacı
  • Deprem gibi nedenlerle çatı bölgelerinde sorun olması şeklinde sıralama olabilir.

Çatılarınızı onarmak istediğiniz zaman, yenilenmesi gerektiğinde firmamız her zaman taleplerinize en iyi şekiilde yanıt verecektir.

Çatı Yaptırma

Çatıcı firmamızdan taleplerinizin bir diğeri de çatı yaptırma işlemi olabilir. Çatıların tamirinden ziyade daha kapsamlı bir durum vardır. Çatı yapılması, bir yapının çatısının oluşturulması, yani sıfırdan hazırlanmasıdır. Örneğin geçici bir yerde büyük çadırlar kurulduğu varsayılırsa bunun için bir çatısı olan mekan ayarlanacaktır. Önceden bir taslak ve plan hazırlandıktan sonra çatı oluşturulması gerçekleşir. Bazen de bahçeli evlerde çatı bölümünün hazırlanması için de firmamızdan talepte bulunabilirsiniz. Bu talepleriniz sonrasında sizin beklentileriniz de dikkate alınarak bir taslak çıkarılır. Bu taslak doğrultusunda malzeme temini, bütçe ayarlaması gibi konular da gerçekleştirilir. Çatı yaptırmak isteyen kişiler hem görüntü olarak taleplerini iletebilir hem de ne kadar bütçe ayırdıklarına göre de sonuç alabilirler. Çatı yaptırırken iklim özelliklerinin de dikkate mutlaka alınması gerekir. Yani fırtınalı havalar için çatı malzemelerinin daha farklı malzemelerden oluşması gerekebilir. buna göre firmamız etkili sonuçlar verecektir.

Çatı İzolasyonu

Çatıcı arayışınıza izolasyon işlemleri için de başvuru yapabilirsiniz. İzolasyondan kasıt, ısı yalıtımı durumunun çatı bölgesinde gerçekleştirilmesidir. Ancak bu da standart şekilde değil de çatı özelliklerine göre değişebilmektedir. Yani çatıda izolasyon yapılacak alan özelliklerine göre bu işlemler değişebilir. Ancak genel anlamda izolasyon faydalı bir işlemdir. Bunun da temel nedeni tasarruf sağlanmasıdır. Çatı bölümlerindeki ısı yalıtımı ile dışarıdan gelecek soğuk hava kırldığı için elektrik ya da doğal gaz faturası da azalacaktır. Bu şekilde bütçenize fayda sağlamak mümkündür. Sektörde uzun zamandır faaliyetlerini sürdüren firmamız izolasyon da dahil olmak üzere beklentilerinizi etkili şekilde karşılayacaktır.

Firma Kurumsal Uygulamaları

Çatıcı İstanbul firması olarak kurumsal uygulamalara önem vermekteyiz. Bunun en temel nedeni kurumsallığı ve müşteri memnuniyetigibi temel gerekliliklerini benimsemiş olmamızdır. Yani birtakım ilkelerden ödün vermeden işlemler yapmaktayız. Kısa süreli memnuniyetler yerine işlem içeriklerine de önem vererek uzun vadede memnuniyet sağlanır. Firmamızda alanında eğitimli personelimiz, beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermeyi hedeflemektedir. İşlem sürecinde sizinle en iyi çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle de süreç boyunca karşılıklı etkileşimi de devam ettirme amacındayız. Firmamızın ayrıca hizmetleri sonrasında görüş ve önerileriniz konusunda da bazı çalışmaları vardır. Bunun da nedeni sizlerin memnuniyetinizin önemli olmasının kurumsal olarak sektör içerisindeki varlık bakımından önemli olmasıdır. Yani müşterilerimizden ne kadar olumlu dönüşler varsa bizim sektör içindeki ilerlememiz de hız kazanır. Bu süreç içerisinde ilkelerimizden ödün vermemekteyiz.

Çatı Ustası Fiyatları

Çatıcı fiyatları konusuna gelince bunu belirleyen bazı kriterler olduğunu söylemek gerekmektedir. Çatı ustası fiyatları belirlenirken öncelikle ne kadar alana ne kadar işlemin nasıl malzemelerle ve ne kadar emekle yapılacağı gibi konular dikkate alınmaktadır. Teklif fiyat almak için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

 

 

 

Çatı Ustası

Çatı Ustası arayışınız için dilediğiniz zaman başvurularınızı yapabilirsiniz. Çatılarınızın onarımı ve bakımında kapsamlı çözümler geliştirmekteyiz.

Çatı Ustası İşleri

Çatı ustası ne iş yapar sorusuna bakıldığı zaman bunun birçok açılımı yapılabilir. Örneğin çatılarda onarım gereken yer ya da baştan üretilmesi gereken alanlar için çatı ustaları faaliyetler sürdürecektir. Çatıların ne tür sorunları olduğuna göre uygulamalar da yapılır. Kurumsal firmamız, çatılarınızın kurulumu ya da onarımı için gereken her türlü usta desteğini sağlayacaktır. Taleplerinizi iletmeniz alınacak sonuçların daha iyi olması bakımından önemlidir.

Çatıların İskeleti Ve Malzemeleri

Çatı ustası başvuruları hakkında daha fazla bilgi vermeden önce bazı bilgilerden de bahsedilebilir. Örneğin çatıların sıfırdan yapımı sırasında iskelet ve kullanılacak malzeme bölümü önem kazanır. Bunun iyi ve planlı şekilde ayarlanması son derece önemlidir. çünkü iyi olmayan bir tasarım, sonraki süreçte olumsuzluklarla dolu bir görünüm oluşturabilir. Bizim de en son istediğimiz durum budur. Yani müşterilerimizin beklentilerinin karşılanmaması, ortaya çıkan sonucun istenenden farklı olması ya da olumsuz görüntü olmasıdır. Uzun vadede memnuniyet talep ettiğimiz için firmamız ilk aşamalardan son dönemlere kadar size sonuç verir. Malzeme bulma ve uygulama süreçlerinde sizinle iyi bir çözüm ortağı olmaktayız. Gereken tüm malzeme çeşitlerini sorunsuz temin etmekte ve uygulamaktayız. Alanında tecrübeli personelimiz sizin için ideal çatı sistemi çözümleri üretmektedir.

Doğru Firma Nasıl Bulunur

Çatı ustası arayışınıza en etkili şekilde yanıt bulmak için öncelikle doğru bir firma bulmak gerekir. Yani doğru firmadan kasıt,kurumsal, zamanlama ve işlem kalitesi açısından beklentilere yanıt veren bir işletmedir. Kurumsallık bir firmanın en önemli kısımlarından biridir. Bunun da nedeni kurumsal olmayan firmalarda işlemlerin başarısız ya da aksamalı şekilde oluşmasının muhtemel olmasıdır. Doğru firmayı bulma dönemine bakılırsa, öncelikle internetten ya da diğer yerlerden araştırma yapılması önemlidir. yani firmaya somut şekilde ulaşabiliyor musunuz ya da telefon açtığınız zaman sizinle iyi şekilde ilgileniyorlar mı buna bakabilirsiniz. Ayrıca internette firma hakkında yazılar var mı bu da önemli bir detaydır. Bir firma hakkında çok sayıda kötü yorum varsa bu durumda o firmaya tedirginlikle yaklaşabilirsiniz. Firmamız bu noktada size beklentilerinizi karşılayan şekilde hizmetler sunacaktır. Hem alt yapı özellikleri hem de personel eğitimi gibi konularda titiz çalışmalar yürütmekteyiz. Firmamızda kısa süreli değil uzun süreli müşteri memnuniyeti temel alındığı için hizmet kalitesi kritik bir konudur. Malzemeden işçiliğe en sonki halin en iyi olması için işlemler yürütmekteyiz. Birtakım plana göre hareket etmemiz nedeniyle sizlerin en iyi sonuç almanız için sorunsuz bir süreç istemekteyiz.

Çatı Ustası Başvuru Nasıl Yapılır

Çatı ustası başvuru işlemleri yapmak için öncelikle firmamızla iletişime geçiniz.   Daha sonra ne tür talepleriniz olduğunu firmamıza iletmeniz ve bunun doğrultusunda teklif almanız gerekir. Eğer rutin şekilde çatı bakım onarım işlemlerine ihtiyacınız oluyorsa bunun için uzun vadeli anlaşma da yapılabilir. Firmamız size her açıdan çözüm ortağı olmaktadır. Başvurunuzda ne amaçla aradığınızı da ifade etmeniz bizim iyi ve etkili hareket etmemiz açısından kritik bir konudur. Çünkü hazırlıklarımız da buna göre gerçekleştirilecektir.

Yaptırma Ve Onarma Fiyatları

İstanbul çatı yaptırma fiyatları konusuna gelindiği zaman çatı yaptırma ve onarım işlemlerinin temelde birbirinden farklı olduğunu belirtmek gerekir. Çatı yaptırma işlemleri baştan bir üretim ve tasarımı ifade ettiğinden daha maliyetli olabilir. Ancak onarma işlemleri nispeten daha ekonomik olabilir. Tabi bunda ne tür arıza olduğu ve baştan yaptırılmak istenen yapının ne kadar büyük olduğu da etkilidir.