Onduline Çatı Kaplama

Onduline çatı kaplama sistemi tercih eden birçok kişi, hafif, estetik ve güvenilir bu sistemle yeni nesil evlerin çatı sistemlerini planlamaktadır. Onduline çatılarının özellikleri;

  • Hafif ve estetiktir,
  • Kullanımı kolaydır,
  • Çevre dostudur,
  • Su geçirmez,
  • Ses izolasyonu yutucu şekildedir,
  • 10 yıl garantilidir.

Yeni yapılan evlerde çok tercih edilen ve özellikle müstakil konutlarda çok iyi bir çözüm olan onduline sistemler güvenilir ve pratik uygulayıcı ekibimiz aracılığıyla memnun kalacağınız şekilde uygulanmaktadır.

Onduline sistemlerin güvenle kullanılması ve memnun kalacağınız sonuçlar alınması için farklı özelliklere sahip dayanıklılıklarla çatı sistemi üzerine yerleştirilmesi mümkün olmaktadır.

 

Çevreci Çözümler

Onduline HR sisteminde uluslararası çevre standartlarında hizmet sunan onduline çatı kaplama sistemleri, su geçirimsiz özellikleri ve izolasyon değerleriyle yüksek bir mukavemet sağlarlar. Özellikle her iklim şartına uygun olmaları nedeniyle çevrede zarar verici etkiler yaratmazlar.

Hem kullanışlı, hem ekonomik hem de uygulama açısından pratik olan bu sistemlerle ilgili en üst düzeyde hizmet almanız gerektiğinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Özel bir reçineyle oluşturulan bu sistemler güvenle kullanılmaktadır.

Nerelere Uygulanıyor?

Onduline sistemlerin müstakil konutlar için ideal olduklarını söylemiştik. Ancak sadece müstakil konutlarda kullanılmıyorlar. Yazlıklar, endüstriyel binalar, toplu konutlar ve kurumsal binalarda da onduline sistemleri tercih ediliyor.

Özellikle kırsal binalarda çevreye uyum sağlayan bu sistemlerin dış cephe kaplama için de tercih edildiği bilinmektedir. Yapıların çevresel etkenlere karşı koruyuculuğunu arttıran onduline sistemleri için metrekare başına fiyat verilmekte, ihtiyacınız olan ürünü temin etmek için keşif sonrası ekibimiz tarafından uygulama başlamaktadır.

 

Uygun Fiyat Politikası

Bu kadar fazla kullanım alanına sahip olan bir ürünü uygulamak uzmanların işidir. Uzmanlarımız metrekare cinsinden hesaplanacak olan onduline sistemlerle güvenli bir izolasyon sağlamanıza yardımcı olacak önerilerini sunmaktadır. Onduline çatı kaplama çözümleriyle her zaman destek alacağınız firmamız, sürdürülebilir özellikleri bulunan ve çevreye zararı dokunmayan bu ürün sayesinde pratik bir uygulama yapmaktadır. Ekonomik çözümler ve uygun fiyatlar söz konusu olduğunda her zaman güvenebileceğiniz ekibimizle çatı kaplama sistemleri konusunda en doğru çözümlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve bu sistemi binanıza uygulayın.