Onduline Çatı Kaplama

Onduline çatı kaplama sistemi tercih eden birçok kişi, hafif, estetik ve güvenilir bu sistemle yeni nesil evlerin çatı sistemlerini planlamaktadır. Onduline çatılarının özellikleri;

  • Hafif ve estetiktir,
  • Kullanımı kolaydır,
  • Çevre dostudur,
  • Su geçirmez,
  • Ses izolasyonu yutucu şekildedir,
  • 10 yıl garantilidir.

Yeni yapılan evlerde çok tercih edilen ve özellikle müstakil konutlarda çok iyi bir çözüm olan onduline sistemler güvenilir ve pratik uygulayıcı ekibimiz aracılığıyla memnun kalacağınız şekilde uygulanmaktadır.

Onduline sistemlerin güvenle kullanılması ve memnun kalacağınız sonuçlar alınması için farklı özelliklere sahip dayanıklılıklarla çatı sistemi üzerine yerleştirilmesi mümkün olmaktadır.

 

Çevreci Çözümler

Onduline HR sisteminde uluslararası çevre standartlarında hizmet sunan onduline çatı kaplama sistemleri, su geçirimsiz özellikleri ve izolasyon değerleriyle yüksek bir mukavemet sağlarlar. Özellikle her iklim şartına uygun olmaları nedeniyle çevrede zarar verici etkiler yaratmazlar.

Hem kullanışlı, hem ekonomik hem de uygulama açısından pratik olan bu sistemlerle ilgili en üst düzeyde hizmet almanız gerektiğinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Özel bir reçineyle oluşturulan bu sistemler güvenle kullanılmaktadır.

Nerelere Uygulanıyor?

Onduline sistemlerin müstakil konutlar için ideal olduklarını söylemiştik. Ancak sadece müstakil konutlarda kullanılmıyorlar. Yazlıklar, endüstriyel binalar, toplu konutlar ve kurumsal binalarda da onduline sistemleri tercih ediliyor.

Özellikle kırsal binalarda çevreye uyum sağlayan bu sistemlerin dış cephe kaplama için de tercih edildiği bilinmektedir. Yapıların çevresel etkenlere karşı koruyuculuğunu arttıran onduline sistemleri için metrekare başına fiyat verilmekte, ihtiyacınız olan ürünü temin etmek için keşif sonrası ekibimiz tarafından uygulama başlamaktadır.

 

Uygun Fiyat Politikası

Bu kadar fazla kullanım alanına sahip olan bir ürünü uygulamak uzmanların işidir. Uzmanlarımız metrekare cinsinden hesaplanacak olan onduline sistemlerle güvenli bir izolasyon sağlamanıza yardımcı olacak önerilerini sunmaktadır. Onduline çatı kaplama çözümleriyle her zaman destek alacağınız firmamız, sürdürülebilir özellikleri bulunan ve çevreye zararı dokunmayan bu ürün sayesinde pratik bir uygulama yapmaktadır. Ekonomik çözümler ve uygun fiyatlar söz konusu olduğunda her zaman güvenebileceğiniz ekibimizle çatı kaplama sistemleri konusunda en doğru çözümlere ulaşabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve bu sistemi binanıza uygulayın.

Çatı Yapımı Ustası

Çatı yapımı ustası arayışınıza teknik detaylar ve hizmet kalitesi ile kapsamlı çözümler getirmekteyiz. Başvurularınızı dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Çatılar Hangi İklimlerde Görülür

Çatılı evlere her yerde rastlanmaz. Özellikle kar ve yağmurun sık görüldüğü alanlarda daha sık şekilde kullanılır. Bunun da temel nedeni dış etkenlerin akıp gitmesini sağlamaktır. Oysa akdeniz iklimi olan yerlerde fırtına riski nedeniyle çatılar yerine dam adı verilen yapılar hazırlanır. Burada ayrıc gün ısılar da rahat şekilde konumlanır ve güneş enerjisinden sıcak su şeklinde faydalanılması söz konusudur. Yani çatılar İstanbul gibi karışık iklimlerde, karasal iklimin olduğu yerlerde görülmektedir.

Çatılar Neden Yapılır

Çatı yapımı ustası  ve hizmetlerdeki ayrıntılara geçmeden önce çatıların yapılmasının nedenlerine bakılabilir. Çatılar, bir yapının dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan en önemli bölümlerden biridir. Bu yapılar olmadığı zaman güneşten olumsuz etkilenme, yağmur kar gibi durumlara maruz kalma gibi yaygın görülen durumlar olabilir. Bu noktada geçici bir malzeme ile çatı bölümünün kapatılması da mümkündür. Ancak  uzun vadede sağlam bir yapı olması için önemli bir sistem söz konusudur. Çatı bölümlerinin gerekliliği dışarıdan gelen olumsuz etkenlere karşı koruma dışında dekorasyon, iç ısı korunması, ekonomik tasarruf gibi artılarla da gereklilik şeklinde düşünülebilir. Yani çatı olmayan yerde ya çok sıcak olacak ya da çok soğuk bir durum olacaktır. Ayrıca konfor bakımından da sıkıntı olur. Yani sık şekilde sorun çıkması ve bunlarla uğraşmak zorunda kalma durumu söz konusudur. Bunu engellemek ve temel bir yapı malzemesi olarak çatıları uygulatmak bir açıdan zorunluluk gibi düşünülebilir.

Çatı Onarımı

Önemli bir konu olarak çatı onarımı işlemleri bir çatıda görülen hasarları gidermeyi ifade eder. Çatı yapımı ustası arayışınızda bu anlamda en iyi teknik ekibimizle sonuçlar vermekteyiz. Çatılarınız su akıttığı zaman, bazı yerlerinde delik, çatlama, kırılma olduğunda bu bölümleri sağlıklı şekilde olana kadar onarmaktayız. Yani firmamız en iyi sonucu almak üzere hizmetler geliştirektedir. Sizlerin en iyi sonucu almanız bizim için önemlidir. Çatılarınızda görülen sorunların en hızlı ve ekonomik şekilde çözülmesi için başvurularınızı yapabilirsiniz. Onarılması gereken yerlerin en iyi şekilde çözülmesi için ve de uzun vadede sorun yaşamadan çatı kullanımı olması için dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

Doğru Firma Bulmak İçin

Çatı yapımı ustası arayışınıza kurumsal bir zeminde yanıt vermekteyiz. Ancak genel bilgi olması açısından doğru bir firma bulmaya önem verilmesi gerektiğini eklemek gerekiyor. Çatıların doğru şekilde onarımı ve uzun vadede durmadan sorunlarla uğraşmamak için bu önemlidir. firma arayışınıza doğru biçimde yanıt vermek için öncelikle kurumsallığa önem vermek gerekir. Kurumsal olmayan firmalardan uzak durmak bu açıdan önemli bir detaydır.   Yani işlemlerden memnun kalmadığınız zaman hakkınızıarayabileceğiniz bir kurumla alışveriş içerisinde olmak önemlidir. firmamız bu noktada sizin beklentileriniz ve uzun vadede memnuniyetiniz için çözümler geliştirmektedir. Yapılan işlemlerde tecrübeli ekibimizle hizmetler vermekteyiz. Bu da bizim İstanbul çatı firması olarak sektörde daha da ilerlememizi sağlar. Ekibimizin gelişigüzel işlemler yapmaması son derece önemlidir. Ayrıca zamanlama, onarımda kaliteli süreç geçirilmesi gibi detaylar önem kazanır.

Çatı Onarım Fiyatları 

Çatı fiyatları belirlenirken bazı kriterlere göre hesaplamalar yapmaktayız. Çatıdaki onarım yapılacak alanın büyüklüğü, bu alana ne tür işlem uygulanması gerektiği, malzeme özellikleri, onarım yapılırken personelin kaç kişiden olacağı, çatı onarım piyasasının genel durumu gibi kriterler önem kazanmaktadır. Bu gibi durumları dikkate alarak ekonomik şekilde sonuç alabilirsiniz.