Çatı Yapımı Fiyatları 

Çatının metrekaresine göre değişen çatı yapımı fiyatları verilirken, malzemelerin dahil olup olmayacağı, kaçıncı sınıf malzeme kullanılacağı ve diğer detaylar dikkate alınarak hesaplama yapılır.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik tercih ettiğinizde kullanılan materyale göre fiyat değişecektir. Metrekare başına hesaplama yapılan bu işler için uzman olan ekiplerimiz 7 gün 24 saat görev yapmaktadır. Profesyonel olarak acil durumlar ve yeni uygulamalar için her zaman güvenilir hizmet verilmektedir.

Çatı yaptırmak isteyen ve gereken imar iznini almış olan mülk sahipleri için istenilen şekilde çatı yapımı sağlanmakadır. Tüm semtlerde hızlı çözümler sunan firmamız, güvenli alışveriş deneyimi yaşamanız için 24 saat size destek vermektedir.

 

Pergola Çatı Yapımı

Pergola çatı yapımı konusunda profesyonel çözüm arayışında olan birçok kişi gibi biz de teras çatıların bu şekilde kapatılmasını tavsiye ediyoruz. Birçok farklı stili bulunan ve sıvı yalıtımı konusunda önemli bir malzeme teminini söz konusu eden firmamız, pergola şeklinde çatı yapımı fiyatları ile yazlık evlerde birçok farklı tasarım yapmanızı sağlayacaktır.

 

Kırma Çatı

Kırma çatılar, farklı yüzeylerde 45 derecelik bir açıyla kesişen oluklardan oluşan çatı sistemidir. Genelde çok sık tercih edilen bu çatı biçimleri genelde ekonomik olarak bilinir.

Kubbe Çatı

Dörtte bir dairelerin düşey yarı çapında döndürülmesiyle oluşan yarım küre biçimindeki bu çatı sistemleri yapının şekline göre uygulanmaktadır.

 

Sıcak Soğuk Çatı

Hava yastığı olan ve hava yastığı olmayan çatı çeşitleriyle uygulanan bu sistemler, standart çatı yapımında tercih edilen çatı çeşitlerindedir.

 

Çatı Yapımında Uzman Ekipler

Çatı yapımında uzman ekiplerimizle ihtiyacınız olan uygulama en kısa sürede yapılmalıdır. Profesyonel çözümler ve çatı karmaşalarını gidermek için kullanılan teknikler, uzmanlarımız yardımıyla her türlü yapıya uygulanmaktadır.

 

Kaliteli İşçilik

Kaliteli işçilik hizmetimizle her zaman sizi desteklemeye hazır olan firmamız çatı yapımı fiyatları konusunda da memnun kalacağınız sonuçlar iletmektedir. Malzeme seçiminde de size yardımcı olacak ekibimiz, birçok uygulamanın gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Çatı yapım ve onarım konusunda uzman olan ekibimizden destek almak istediğinizde firmamız size bir telefon sonucu ulaşacak ve ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Çatı Yapımı Ustası

Çatı yapımı ustası arayışınıza teknik detaylar ve hizmet kalitesi ile kapsamlı çözümler getirmekteyiz. Başvurularınızı dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Çatılar Hangi İklimlerde Görülür

Çatılı evlere her yerde rastlanmaz. Özellikle kar ve yağmurun sık görüldüğü alanlarda daha sık şekilde kullanılır. Bunun da temel nedeni dış etkenlerin akıp gitmesini sağlamaktır. Oysa akdeniz iklimi olan yerlerde fırtına riski nedeniyle çatılar yerine dam adı verilen yapılar hazırlanır. Burada ayrıc gün ısılar da rahat şekilde konumlanır ve güneş enerjisinden sıcak su şeklinde faydalanılması söz konusudur. Yani çatılar İstanbul gibi karışık iklimlerde, karasal iklimin olduğu yerlerde görülmektedir.

Çatılar Neden Yapılır

Çatı yapımı ustası  ve hizmetlerdeki ayrıntılara geçmeden önce çatıların yapılmasının nedenlerine bakılabilir. Çatılar, bir yapının dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan en önemli bölümlerden biridir. Bu yapılar olmadığı zaman güneşten olumsuz etkilenme, yağmur kar gibi durumlara maruz kalma gibi yaygın görülen durumlar olabilir. Bu noktada geçici bir malzeme ile çatı bölümünün kapatılması da mümkündür. Ancak  uzun vadede sağlam bir yapı olması için önemli bir sistem söz konusudur. Çatı bölümlerinin gerekliliği dışarıdan gelen olumsuz etkenlere karşı koruma dışında dekorasyon, iç ısı korunması, ekonomik tasarruf gibi artılarla da gereklilik şeklinde düşünülebilir. Yani çatı olmayan yerde ya çok sıcak olacak ya da çok soğuk bir durum olacaktır. Ayrıca konfor bakımından da sıkıntı olur. Yani sık şekilde sorun çıkması ve bunlarla uğraşmak zorunda kalma durumu söz konusudur. Bunu engellemek ve temel bir yapı malzemesi olarak çatıları uygulatmak bir açıdan zorunluluk gibi düşünülebilir.

Çatı Onarımı

Önemli bir konu olarak çatı onarımı işlemleri bir çatıda görülen hasarları gidermeyi ifade eder. Çatı yapımı ustası arayışınızda bu anlamda en iyi teknik ekibimizle sonuçlar vermekteyiz. Çatılarınız su akıttığı zaman, bazı yerlerinde delik, çatlama, kırılma olduğunda bu bölümleri sağlıklı şekilde olana kadar onarmaktayız. Yani firmamız en iyi sonucu almak üzere hizmetler geliştirektedir. Sizlerin en iyi sonucu almanız bizim için önemlidir. Çatılarınızda görülen sorunların en hızlı ve ekonomik şekilde çözülmesi için başvurularınızı yapabilirsiniz. Onarılması gereken yerlerin en iyi şekilde çözülmesi için ve de uzun vadede sorun yaşamadan çatı kullanımı olması için dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

Doğru Firma Bulmak İçin

Çatı yapımı ustası arayışınıza kurumsal bir zeminde yanıt vermekteyiz. Ancak genel bilgi olması açısından doğru bir firma bulmaya önem verilmesi gerektiğini eklemek gerekiyor. Çatıların doğru şekilde onarımı ve uzun vadede durmadan sorunlarla uğraşmamak için bu önemlidir. firma arayışınıza doğru biçimde yanıt vermek için öncelikle kurumsallığa önem vermek gerekir. Kurumsal olmayan firmalardan uzak durmak bu açıdan önemli bir detaydır.   Yani işlemlerden memnun kalmadığınız zaman hakkınızıarayabileceğiniz bir kurumla alışveriş içerisinde olmak önemlidir. firmamız bu noktada sizin beklentileriniz ve uzun vadede memnuniyetiniz için çözümler geliştirmektedir. Yapılan işlemlerde tecrübeli ekibimizle hizmetler vermekteyiz. Bu da bizim İstanbul çatı firması olarak sektörde daha da ilerlememizi sağlar. Ekibimizin gelişigüzel işlemler yapmaması son derece önemlidir. Ayrıca zamanlama, onarımda kaliteli süreç geçirilmesi gibi detaylar önem kazanır.

Çatı Onarım Fiyatları 

Çatı fiyatları belirlenirken bazı kriterlere göre hesaplamalar yapmaktayız. Çatıdaki onarım yapılacak alanın büyüklüğü, bu alana ne tür işlem uygulanması gerektiği, malzeme özellikleri, onarım yapılırken personelin kaç kişiden olacağı, çatı onarım piyasasının genel durumu gibi kriterler önem kazanmaktadır. Bu gibi durumları dikkate alarak ekonomik şekilde sonuç alabilirsiniz.

 

 

Çatı Yapımı

Çatı yapımı taleplerinize ideal şekilde yanıt vermekteyiz. Kurumsal olarak çatı tamir bakım onarım işlemlerinde profesyonel çözümler sunmaktayız.

Çatı Yapma İşlemi

Çatı yapımı firması olarak kurumsal bir yapıda size beklentilerinizin karşılığını vermekteyiz. Firmamıza gelen başvurulardan biri çatı yapma işlemleridir ve bu süreçle ilgili bilgi vermek de faydalı olacaktır. Çatılar, bir yapıdaki en önemli bölümlerden biri gibi düşünülürse, bunu oluşturmak için şu sıralama gerçekleştirilmektedir:

  • Öncelikle ne tür bir yapı için nasıl bir tasarım olacağına bakılır. Yani plan yapılır. Örneğin bir bahçeli evin çatısının görüntü ve ölçüsüyle alışveriş merkezi ya da kurumsal bir yerin çatı bölümü aynı olmaz. Ne tür bir alanda çatı yapılacağını belirlerken, plan hazırlarken de bunun taslağının olmasıbüyük bir kolaylık sağlayacaktır. Kaldı ki bu plan olmazsa zaten en önemli aşama baştan yok gibi olacağı için çatı yapmak da saçma olacaktır.
  • Plan sonrasında önemli olan ölçüler, malzemeler aşamasıdır. Malzemelerin seçiminde müşteri beklentileri büyük önem taşır. Yani bu bölümde müşteri ile beraber hareket edilmektedir.
  • Malzemeler de seçilmesinden sonra artık uygulama aşamasına geçilecektir. Yani plan ve malzemeler doğrultusunda kaç personel gerektiği, ne zaman uygulama olacağı konularına gelinir. Bunun için de firmamız yne gereken bilgileri müşterilerimize aktarmaktadır.
  • Çatı yapımı  aşamasının uygulama bölümüne gelindiği zaman bitirme süresi gibi konulara da önem verilir. Yani ne kadar zamanda sonlanacağı tahmini şekilde belirtilecektir. Bu zamanlama belirlenirken olası aksamalar da dikkate alınır. Bu şekilde daha tutarlı bir sonuç elde edilmesi hedeflenir.
  • Yapım aşamaları bitmesinin sonrasında kontroller gerçekleştirilir. Kontrollerin olması sonrasında da müşteriye teslim olur.
  • Müşteri teslimi ile gerekli kontroller bir kere daha yapılır ve beklentiler ve sonuçlar değerlendirilir.

Kurumsal Çatı Yapımı Firması

Çatı yapımı firması olarak kurumsallık en önem verilen kriterlerden biridir. Bunun nedeni kurumsallığın beraberinde sistemli çalışmalar, ekonomik bakımdan çözümleri beraberinde getirmesidir. Firmamız tecrübeli ekibi ile ayrıca doğrudan sorunlara ve taleplere yönelik çözümler sağlamaktadır. Doğrudan sorunlara yönelik bir politika aynı zamanda hızlı çözüm üretilmesinin de bir kaynağıdır. Yani nasıl bir talep içerisinde bulunduğunuza bağlı olarak size nasıl bir çözüm sunulacağını da belirtmekteyiz. Ayrıca ekonomik açıdan aynı şekilde birtakım ilkelerden ödün vermeden hizmetlerimiz sürdürülür. Gelişigüzel sadece firma çıkar odaklı ilkeler yerine müşterilerimizin bütçelerine de yanıt veren sonuç benimsemekteyiz. Bunun dışında firmamız işlem kalitesi açısından da önemli bir süreç benimsemiştir. Yani gelişigüzel uygulamalardan kaçınmakta ve her işlemde en iyi sonucu hedeflemekteyiz. Çatı yapımının gelişigüzel bir işlem olamayacağının bilincinde olarak işlemlerimizi sürdürüyoruz. Siz de güvenle başvurularınızı yapabilirsiniz.

Çatı Onarım

Çatı yapımı işlemi dışında onarım hizmetleri de vermekteyiz. Çatı onarım firması bünyesinde birçok farklı nedenle başvuru yapabilirsiniz. Onarıma hangi durumlarda ihtiyacınız varsa bunun için başvuru yapılabilir. Örneğin kış aylarında onarımın en çok ihtiyacı olunan zamanlar söz konusudur. Bunun da nedeni kar,yağmur ve fırtına gibi durumların çatılarda hasar bırakabilmesidir. Çatı onarım hizmetleri veren firmamıza çatınızda delik varsa, kiremitlerin kırılması gibi bir durum söz konusuysa, çatının genel görünüşünde istenmeyen bölüm varsa bunun için onarım taleplerinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede en iyionarım sonuçlarını alabileceğiniz firmamız size beklentilerinizin üzerinde sonuçlar vermektedir.

Çatı Yapım Fiyatı

Çatı onarımı ile çatı yapım fiyatları tahmin edileceği gibi farklı olacaktır. Çatı yapımında baştan itibaren bir oluşum görüleceği için bunın ücretlendirmesi otomatik olarak artacaktır. Teklif almak için firmamıza başvurularınızı güvenle yapabilirsiniz.