Çatı Yapımı

Çatı yapımı taleplerinize ideal şekilde yanıt vermekteyiz. Kurumsal olarak çatı tamir bakım onarım işlemlerinde profesyonel çözümler sunmaktayız.

Çatı Yapma İşlemi

Çatı yapımı firması olarak kurumsal bir yapıda size beklentilerinizin karşılığını vermekteyiz. Firmamıza gelen başvurulardan biri çatı yapma işlemleridir ve bu süreçle ilgili bilgi vermek de faydalı olacaktır. Çatılar, bir yapıdaki en önemli bölümlerden biri gibi düşünülürse, bunu oluşturmak için şu sıralama gerçekleştirilmektedir:

  • Öncelikle ne tür bir yapı için nasıl bir tasarım olacağına bakılır. Yani plan yapılır. Örneğin bir bahçeli evin çatısının görüntü ve ölçüsüyle alışveriş merkezi ya da kurumsal bir yerin çatı bölümü aynı olmaz. Ne tür bir alanda çatı yapılacağını belirlerken, plan hazırlarken de bunun taslağının olmasıbüyük bir kolaylık sağlayacaktır. Kaldı ki bu plan olmazsa zaten en önemli aşama baştan yok gibi olacağı için çatı yapmak da saçma olacaktır.
  • Plan sonrasında önemli olan ölçüler, malzemeler aşamasıdır. Malzemelerin seçiminde müşteri beklentileri büyük önem taşır. Yani bu bölümde müşteri ile beraber hareket edilmektedir.
  • Malzemeler de seçilmesinden sonra artık uygulama aşamasına geçilecektir. Yani plan ve malzemeler doğrultusunda kaç personel gerektiği, ne zaman uygulama olacağı konularına gelinir. Bunun için de firmamız yne gereken bilgileri müşterilerimize aktarmaktadır.
  • Çatı yapımı  aşamasının uygulama bölümüne gelindiği zaman bitirme süresi gibi konulara da önem verilir. Yani ne kadar zamanda sonlanacağı tahmini şekilde belirtilecektir. Bu zamanlama belirlenirken olası aksamalar da dikkate alınır. Bu şekilde daha tutarlı bir sonuç elde edilmesi hedeflenir.
  • Yapım aşamaları bitmesinin sonrasında kontroller gerçekleştirilir. Kontrollerin olması sonrasında da müşteriye teslim olur.
  • Müşteri teslimi ile gerekli kontroller bir kere daha yapılır ve beklentiler ve sonuçlar değerlendirilir.

Kurumsal Çatı Yapımı Firması

Çatı yapımı firması olarak kurumsallık en önem verilen kriterlerden biridir. Bunun nedeni kurumsallığın beraberinde sistemli çalışmalar, ekonomik bakımdan çözümleri beraberinde getirmesidir. Firmamız tecrübeli ekibi ile ayrıca doğrudan sorunlara ve taleplere yönelik çözümler sağlamaktadır. Doğrudan sorunlara yönelik bir politika aynı zamanda hızlı çözüm üretilmesinin de bir kaynağıdır. Yani nasıl bir talep içerisinde bulunduğunuza bağlı olarak size nasıl bir çözüm sunulacağını da belirtmekteyiz. Ayrıca ekonomik açıdan aynı şekilde birtakım ilkelerden ödün vermeden hizmetlerimiz sürdürülür. Gelişigüzel sadece firma çıkar odaklı ilkeler yerine müşterilerimizin bütçelerine de yanıt veren sonuç benimsemekteyiz. Bunun dışında firmamız işlem kalitesi açısından da önemli bir süreç benimsemiştir. Yani gelişigüzel uygulamalardan kaçınmakta ve her işlemde en iyi sonucu hedeflemekteyiz. Çatı yapımının gelişigüzel bir işlem olamayacağının bilincinde olarak işlemlerimizi sürdürüyoruz. Siz de güvenle başvurularınızı yapabilirsiniz.

Çatı Onarım

Çatı yapımı işlemi dışında onarım hizmetleri de vermekteyiz. Çatı onarım firması bünyesinde birçok farklı nedenle başvuru yapabilirsiniz. Onarıma hangi durumlarda ihtiyacınız varsa bunun için başvuru yapılabilir. Örneğin kış aylarında onarımın en çok ihtiyacı olunan zamanlar söz konusudur. Bunun da nedeni kar,yağmur ve fırtına gibi durumların çatılarda hasar bırakabilmesidir. Çatı onarım hizmetleri veren firmamıza çatınızda delik varsa, kiremitlerin kırılması gibi bir durum söz konusuysa, çatının genel görünüşünde istenmeyen bölüm varsa bunun için onarım taleplerinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede en iyionarım sonuçlarını alabileceğiniz firmamız size beklentilerinizin üzerinde sonuçlar vermektedir.

Çatı Yapım Fiyatı

Çatı onarımı ile çatı yapım fiyatları tahmin edileceği gibi farklı olacaktır. Çatı yapımında baştan itibaren bir oluşum görüleceği için bunın ücretlendirmesi otomatik olarak artacaktır. Teklif almak için firmamıza başvurularınızı güvenle yapabilirsiniz.