Çatı Yapımı Fiyatları 

Çatının metrekaresine göre değişen çatı yapımı fiyatları verilirken, malzemelerin dahil olup olmayacağı, kaçıncı sınıf malzeme kullanılacağı ve diğer detaylar dikkate alınarak hesaplama yapılır.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik tercih ettiğinizde kullanılan materyale göre fiyat değişecektir. Metrekare başına hesaplama yapılan bu işler için uzman olan ekiplerimiz 7 gün 24 saat görev yapmaktadır. Profesyonel olarak acil durumlar ve yeni uygulamalar için her zaman güvenilir hizmet verilmektedir.

Çatı yaptırmak isteyen ve gereken imar iznini almış olan mülk sahipleri için istenilen şekilde çatı yapımı sağlanmakadır. Tüm semtlerde hızlı çözümler sunan firmamız, güvenli alışveriş deneyimi yaşamanız için 24 saat size destek vermektedir.

 

Pergola Çatı Yapımı

Pergola çatı yapımı konusunda profesyonel çözüm arayışında olan birçok kişi gibi biz de teras çatıların bu şekilde kapatılmasını tavsiye ediyoruz. Birçok farklı stili bulunan ve sıvı yalıtımı konusunda önemli bir malzeme teminini söz konusu eden firmamız, pergola şeklinde çatı yapımı fiyatları ile yazlık evlerde birçok farklı tasarım yapmanızı sağlayacaktır.

 

Kırma Çatı

Kırma çatılar, farklı yüzeylerde 45 derecelik bir açıyla kesişen oluklardan oluşan çatı sistemidir. Genelde çok sık tercih edilen bu çatı biçimleri genelde ekonomik olarak bilinir.

Kubbe Çatı

Dörtte bir dairelerin düşey yarı çapında döndürülmesiyle oluşan yarım küre biçimindeki bu çatı sistemleri yapının şekline göre uygulanmaktadır.

 

Sıcak Soğuk Çatı

Hava yastığı olan ve hava yastığı olmayan çatı çeşitleriyle uygulanan bu sistemler, standart çatı yapımında tercih edilen çatı çeşitlerindedir.

 

Çatı Yapımında Uzman Ekipler

Çatı yapımında uzman ekiplerimizle ihtiyacınız olan uygulama en kısa sürede yapılmalıdır. Profesyonel çözümler ve çatı karmaşalarını gidermek için kullanılan teknikler, uzmanlarımız yardımıyla her türlü yapıya uygulanmaktadır.

 

Kaliteli İşçilik

Kaliteli işçilik hizmetimizle her zaman sizi desteklemeye hazır olan firmamız çatı yapımı fiyatları konusunda da memnun kalacağınız sonuçlar iletmektedir. Malzeme seçiminde de size yardımcı olacak ekibimiz, birçok uygulamanın gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Çatı yapım ve onarım konusunda uzman olan ekibimizden destek almak istediğinizde firmamız size bir telefon sonucu ulaşacak ve ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Çatı Yapımı

Çatı yapımı taleplerinize ideal şekilde yanıt vermekteyiz. Kurumsal olarak çatı tamir bakım onarım işlemlerinde profesyonel çözümler sunmaktayız.

Çatı Yapma İşlemi

Çatı yapımı firması olarak kurumsal bir yapıda size beklentilerinizin karşılığını vermekteyiz. Firmamıza gelen başvurulardan biri çatı yapma işlemleridir ve bu süreçle ilgili bilgi vermek de faydalı olacaktır. Çatılar, bir yapıdaki en önemli bölümlerden biri gibi düşünülürse, bunu oluşturmak için şu sıralama gerçekleştirilmektedir:

  • Öncelikle ne tür bir yapı için nasıl bir tasarım olacağına bakılır. Yani plan yapılır. Örneğin bir bahçeli evin çatısının görüntü ve ölçüsüyle alışveriş merkezi ya da kurumsal bir yerin çatı bölümü aynı olmaz. Ne tür bir alanda çatı yapılacağını belirlerken, plan hazırlarken de bunun taslağının olmasıbüyük bir kolaylık sağlayacaktır. Kaldı ki bu plan olmazsa zaten en önemli aşama baştan yok gibi olacağı için çatı yapmak da saçma olacaktır.
  • Plan sonrasında önemli olan ölçüler, malzemeler aşamasıdır. Malzemelerin seçiminde müşteri beklentileri büyük önem taşır. Yani bu bölümde müşteri ile beraber hareket edilmektedir.
  • Malzemeler de seçilmesinden sonra artık uygulama aşamasına geçilecektir. Yani plan ve malzemeler doğrultusunda kaç personel gerektiği, ne zaman uygulama olacağı konularına gelinir. Bunun için de firmamız yne gereken bilgileri müşterilerimize aktarmaktadır.
  • Çatı yapımı  aşamasının uygulama bölümüne gelindiği zaman bitirme süresi gibi konulara da önem verilir. Yani ne kadar zamanda sonlanacağı tahmini şekilde belirtilecektir. Bu zamanlama belirlenirken olası aksamalar da dikkate alınır. Bu şekilde daha tutarlı bir sonuç elde edilmesi hedeflenir.
  • Yapım aşamaları bitmesinin sonrasında kontroller gerçekleştirilir. Kontrollerin olması sonrasında da müşteriye teslim olur.
  • Müşteri teslimi ile gerekli kontroller bir kere daha yapılır ve beklentiler ve sonuçlar değerlendirilir.

Kurumsal Çatı Yapımı Firması

Çatı yapımı firması olarak kurumsallık en önem verilen kriterlerden biridir. Bunun nedeni kurumsallığın beraberinde sistemli çalışmalar, ekonomik bakımdan çözümleri beraberinde getirmesidir. Firmamız tecrübeli ekibi ile ayrıca doğrudan sorunlara ve taleplere yönelik çözümler sağlamaktadır. Doğrudan sorunlara yönelik bir politika aynı zamanda hızlı çözüm üretilmesinin de bir kaynağıdır. Yani nasıl bir talep içerisinde bulunduğunuza bağlı olarak size nasıl bir çözüm sunulacağını da belirtmekteyiz. Ayrıca ekonomik açıdan aynı şekilde birtakım ilkelerden ödün vermeden hizmetlerimiz sürdürülür. Gelişigüzel sadece firma çıkar odaklı ilkeler yerine müşterilerimizin bütçelerine de yanıt veren sonuç benimsemekteyiz. Bunun dışında firmamız işlem kalitesi açısından da önemli bir süreç benimsemiştir. Yani gelişigüzel uygulamalardan kaçınmakta ve her işlemde en iyi sonucu hedeflemekteyiz. Çatı yapımının gelişigüzel bir işlem olamayacağının bilincinde olarak işlemlerimizi sürdürüyoruz. Siz de güvenle başvurularınızı yapabilirsiniz.

Çatı Onarım

Çatı yapımı işlemi dışında onarım hizmetleri de vermekteyiz. Çatı onarım firması bünyesinde birçok farklı nedenle başvuru yapabilirsiniz. Onarıma hangi durumlarda ihtiyacınız varsa bunun için başvuru yapılabilir. Örneğin kış aylarında onarımın en çok ihtiyacı olunan zamanlar söz konusudur. Bunun da nedeni kar,yağmur ve fırtına gibi durumların çatılarda hasar bırakabilmesidir. Çatı onarım hizmetleri veren firmamıza çatınızda delik varsa, kiremitlerin kırılması gibi bir durum söz konusuysa, çatının genel görünüşünde istenmeyen bölüm varsa bunun için onarım taleplerinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede en iyionarım sonuçlarını alabileceğiniz firmamız size beklentilerinizin üzerinde sonuçlar vermektedir.

Çatı Yapım Fiyatı

Çatı onarımı ile çatı yapım fiyatları tahmin edileceği gibi farklı olacaktır. Çatı yapımında baştan itibaren bir oluşum görüleceği için bunın ücretlendirmesi otomatik olarak artacaktır. Teklif almak için firmamıza başvurularınızı güvenle yapabilirsiniz.