Çatı Yapımı Fiyatları 

Çatının metrekaresine göre değişen çatı yapımı fiyatları verilirken, malzemelerin dahil olup olmayacağı, kaçıncı sınıf malzeme kullanılacağı ve diğer detaylar dikkate alınarak hesaplama yapılır.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik tercih ettiğinizde kullanılan materyale göre fiyat değişecektir. Metrekare başına hesaplama yapılan bu işler için uzman olan ekiplerimiz 7 gün 24 saat görev yapmaktadır. Profesyonel olarak acil durumlar ve yeni uygulamalar için her zaman güvenilir hizmet verilmektedir.

Çatı yaptırmak isteyen ve gereken imar iznini almış olan mülk sahipleri için istenilen şekilde çatı yapımı sağlanmakadır. Tüm semtlerde hızlı çözümler sunan firmamız, güvenli alışveriş deneyimi yaşamanız için 24 saat size destek vermektedir.

 

Pergola Çatı Yapımı

Pergola çatı yapımı konusunda profesyonel çözüm arayışında olan birçok kişi gibi biz de teras çatıların bu şekilde kapatılmasını tavsiye ediyoruz. Birçok farklı stili bulunan ve sıvı yalıtımı konusunda önemli bir malzeme teminini söz konusu eden firmamız, pergola şeklinde çatı yapımı fiyatları ile yazlık evlerde birçok farklı tasarım yapmanızı sağlayacaktır.

 

Kırma Çatı

Kırma çatılar, farklı yüzeylerde 45 derecelik bir açıyla kesişen oluklardan oluşan çatı sistemidir. Genelde çok sık tercih edilen bu çatı biçimleri genelde ekonomik olarak bilinir.

Kubbe Çatı

Dörtte bir dairelerin düşey yarı çapında döndürülmesiyle oluşan yarım küre biçimindeki bu çatı sistemleri yapının şekline göre uygulanmaktadır.

 

Sıcak Soğuk Çatı

Hava yastığı olan ve hava yastığı olmayan çatı çeşitleriyle uygulanan bu sistemler, standart çatı yapımında tercih edilen çatı çeşitlerindedir.

 

Çatı Yapımında Uzman Ekipler

Çatı yapımında uzman ekiplerimizle ihtiyacınız olan uygulama en kısa sürede yapılmalıdır. Profesyonel çözümler ve çatı karmaşalarını gidermek için kullanılan teknikler, uzmanlarımız yardımıyla her türlü yapıya uygulanmaktadır.

 

Kaliteli İşçilik

Kaliteli işçilik hizmetimizle her zaman sizi desteklemeye hazır olan firmamız çatı yapımı fiyatları konusunda da memnun kalacağınız sonuçlar iletmektedir. Malzeme seçiminde de size yardımcı olacak ekibimiz, birçok uygulamanın gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Çatı yapım ve onarım konusunda uzman olan ekibimizden destek almak istediğinizde firmamız size bir telefon sonucu ulaşacak ve ihtiyacınızı karşılayacaktır.